top of page
Adora 84.jpg

Hakkımızda

Mobilius Mobilya

 1991 yılında faaliyetine başlayan ve çeyrek asrı deviren "En moda ve kaliteli ürünleri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Yunus Yüksek Grup, geçen 30 yıllık süreçte özellikle Manisa bölgesinde en büyük mobilya ve beyaz eşya firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

  2020 yılında Mobilius AVM, Bosch, Yataş, Bajaj, Kanuni ve daha bir çok marka Yunus Yüksek Grup adı altında güçlerini birleştirmiştir. Dünya da standartları belirleyen ve denetleyen otoritelerden tam not alan Yunus Yüksek Grup 2010 yılından beri Manisa bölgesinde en büyük 250 perakende şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden bu yana onbinlerce kişiyle birebir yüz yüze satış yapmaktadır. 2020 yılında başlayan start-up girişimiyle E-Ticaret sektörüne adım atıp Mobilius.com.tr adlı online alışveriş sitesini Yunus Yüksek Grup bünyesinde oluşturmuştur.

 

  Geniş çaplı ve deneyimli ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli yenilikçi politikası ile kendi yatırımlarını yöneten Yunus Yüksek Grup, müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almış olup müşteri portföyünü sürekli olarak geliştirmektedir.

 

  Yunus Yüksek Grup bünyesinde olan aynı zamanda bir dünya markası olan Bosch’un Ege Bölgesinde ki en büyük ve  Türkiye’deki en büyük 3. Yetkili bayiisidir. Yunus Yüksek Grup bünyesinde ki tüm markalar ile kurumsal iş birliği içinde çalışıp daha fazla gelişmeye ve müşterilerimize daha fazla memnun kalacakları deneyimler sunmaya çalışmaktayız.

Yunus Yüksek Grup tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş markaları tercih ederek müşterilerini memnun etmeyi temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla.

Book a place >
asteria-yemek-odasi-takimi_1926_1.jpg
bottom of page